Hizmetlerimiz

Tüm kuru temizleme hizmetlerimiz Profesyonel ekibimiz tarafından ve Özel solventler kullanılarak yapılmaktadır.Elbise Temizleme

Profesyonel kurutemizlemenin,tek bir işlemden çok daha fazlasını içerdiğini öğrendiğinizde şaşırırsınız. Gerçekte kuru temizlemeci elbiseyi size yeni gibi teslim etmek için bir dizi teknikler uygular.Temelde profesyonel temizleme "Kuru temizleme", "Sulu yıkama", ve "Çamaşırhane yıkaması" gibi 3 kategoriye ayrılabilir. Passionis kurutemizleme farkını deneyin..Halı
Yıkama

Passionis kurutemizlemede Halılarınız ispanyol ares marka makinelerde ilk önce süpürülür Daha sonra tektek 10 kafalı (fırçalı, püskürtmeleri) ares marka makinelerde yıkanır ilk önce halılar üzerinde Kir ve lokel daha sonra kurutma odalarımızda kurutulup ambalajlanıp müşterimize teslim edilir(halılarınızda isteğe göre parfüm kullanılır). Halı evde ya da iş yerinde üzerine basılan bir eşya olduğu için toz ve kirlere çok fazla maruz kalır. Halı yıkama, bu oluşan toz, kir ve bakterilerden kurtulmak için en etkili yoldur, Passionis kurutemizleme de halı yıkama işleminden geçen halı temizlik ve hijyen açısından ilk günkü temizliğine kavuşur.Elde yıkama yapılacaksa her zaman soğuk su kullanın. Koltuk kılıfını suya sokmadan önce sabun veya deterjanın tamamen çözülmüş olması önemlidir. Koltuk kılıfını fazla çitilemeden nazikçe yıkayın sonra iyice durulamaya dikkat edin.Koltuk, kanepe, sandelyeleri yerinde temizlemeniz gerekiyorsa öncelikle döşeme kumaşın üzerini elektrik süpürgesiyle vakumlamanız gerekir. Passionis kurutemizleme olarak bu detaylarda son derece hassasız..

Yorgan, Battaniye
Temizleme

Yorganlar battaniyeler herşeyden önce Passionis kurutemizleme de bir başkasının battaniye veya Yorganlarıyla aynı makinede yıkanmaz. Passionis kurutemizlemenin profesyonel ustaları tarafından uygun sıcaklıkta 0 ile 40 c uygun bir şekilde yıkanır isteğe göre yumuşatıcı ve parfüm kullanılır. Passionis kurutemizleme farkını deneyin.

Perde, Örtü
Gelinlik Temizleme

Gelinliğin üzerinde yemek, içecek ya da vücut yağı gibi görünmeyen lekeler bulunabilir. Eğer bu lekeler dikkatlice temizlenmezse zaman içerisinde kalıcı lekeler halini alabilir. Bu yüzden bize temizleme işleminden önce böyle lekeler hakkında bilgi verin. Gelinliklerin çoğunda dekoratif süsler ve aksesuarlar vardır. Bunlar genelde kuru temizleme işlemine dayanıksızdır. Temizlemeden önce bunları birlikte kontrol etmemiz sonradan problem yaşamamızı önleyecektir. Passionis kurutemizleme ayrıcalıklarını deneyin.

Elbise ve
Deri Boyama

Deri montunuzun tamiratı ve gerekli değişimleri yapıldıktan sonra derinin rengi, dokusu ve yapısına göre özel deri boyası hazırlanarak boyama işlemine başlanır, bu işlem Passionis kurutemizleme de derinin tüm yüzeyini kapsayacak şekilde el emeği ile itinalı bir biçimde yapılır.

Terzi &
Tadilat işleri

Passionis kurutemizleme de Profesyonel terzi ustamızla, istemiş olduğunuz her tür terzi tadilat işleri büyük bir itina ile yapılır..

Ev & Ofis
Temizliği

Passionis kurutemizleme de, Ev temizliği hizmetimizin önemli bir parçası olan oda temizliğinde masa, koltuk, sehpa, etejer, dolaplar içleri boşaltılarak en ince yerlerine kadar temizlenir. Elektronik aletler dikkatle temizlenir. Passionis kurutemizleme de, ofis temizliğini sizlerin isteğine uyacak şekilde periyodik ve genel olmak üzere 2 türlü yapmaktadır. Periyodik temizlikte, hafta içi her gün 18:00-21:00 arasında ve/veya hafta sonu sabah 9:00'dan akşam 4:00'e kadar Passionis kurutemizleme temizlikçileri devamlı olarak ofisinizi temizlemektedir.

Endüstriyel
Yıkama

Sanaуi, fabrika ve pek çok şirkеtlеrin daha аktif bіr halde işlerinin yürütebіlmesі amacıyla уapılan gеnеl temizliğe, temizlik ürünleri Endüѕtriyel temizlik adı vеrilmеktеdir. Firmаlаrın makine sistemlerin de zamanla meydana gelen kirlеrin arındırılması açısından endüstriyel temizliğe ihtiуaç duyulmaktadır. Sağlık, gıda ve pek çok sektörde yapılan bu temel temizliğe gereksinim vаrdır. Passionis kurutemizleme olarak endüstriyel temizlikte Bursa da haklı bir üne sahiptir.